Stoginė is polikarbonato ar kitos dangos

POLIKARBONATAS

Kanalinis polikarbonatas – puikus pasirinkimas šiltnamio, stoginės, pavėsinės, oranžerijos, baseino ar stogelio dangai. Tai skaidrus polimeras, pasižymintis ypatingai aukštu atsparumu smūgiams (net ir esant žemoms temperatūroms). Jis mechaniškai tvirtas, gerų dielektrinių savybių, atsparus radiaciniam spinduliavimui.

Itin aukštos kokybės polikarbonato lakštai gaminami ekstrudiniu būdu. Todėl daugiasienė polikarbonato plokštė pasižymi stipriu atsparumu išoriniams gamtos sąlygų poveikiams: krušai ir smūgiams. Be to, jie yra lengvai montuojami.

Kanalinio polikarbonato pritaikymas dažnai pasireiškia ir gali būti pastebimas sumontuotose terasų stoguose. Skaidri stogo danga neužtamsina terasos vidaus ir užtikrina ilgaamžį tarnavimo laiką. Taip pat dėl savo skaidrumo, lengvumo, atsparumo smūgiams, gero šilumos laidumo koeficiento, be stogų – polikarbonato lakštai plačiai naudojami sienų, oranžerijų, šiltnamių, reklamos ir kitose konstrukcijose. Dvikamerinės plokštės pagamintos iš polikarbonato yra padengtos papildomu apsauginiu sluoksniu, užtikrinančiu didelį atsparumą vandeniui ir atmosferos bei UV spindulių poveikiui.
Medžiagos savybės:

Atsparumas smūgiams, dūžiams, krušai
Atsparumas temperatūrų pokyčiams
Atsparumas atmosferos veiksnių poveikiui
Nepraleidžia drėgmės
Užsiliepsnojimo klasė B1
Geros izoliacinės savybės
Nepraleidžia UV spindulių
Lankstumas
Ilgaamžiškumas
Suteikiama 10 metų garantija

Pritaikymas:

Stogų danga
Sienos, sienų apdaila
Oranžerijos
Žiemos sodas
Pavėsinės
Šiltnamiai (www.siltnamiai.biz)
Pergolės
Automobilių pastogės
Terasų stogų dengimas
Šviesą praleidžiantys „langeliai“
…ir kiti Jūsų sumanymai