Wpc plastiko ir medžio mišinio terasa

Terasos  įrengiamos naudojant medžio-plastiko kompozito WPC – wood plastic composite terasines lentas.  Medžio-plastiko wpc kompozito lentos terasoms  atsparesnės už medines lentas, dėl to WPC lentų terasa – geriausias sprendimas kainos, kokybės bei laiko atžvilgiu.

Medžio ir plastiko mišinio wpc terasinės lentos puikiai tarnauja butųir namu balkonų grindiniui įrengti. Terasų montavimas nesudėtingas, tokia terasa greitai sumontuojama.

Pasirinkę WPC terasines medžio ir plastiko kompozito lentas, išvengsite periodinių terasos dažymo ir priežiūros darbų (permontavimo ir pan.). WPC medžio ir plastiko terasinės lentos atsparios korozijai, UV  spinduliams ir saulės aplinkos poveikiui, drėgmei, druskoms ir chloruoto vandens padariniams, šalčiui, temperatūros svyravimui, pūvimui bei grybeliniam poveikiui.

Terasos iš WPC lentų yra 90% ekologiškos, nes gaminant nenaudojamas jokios pavojingos aplinkai medžiagos (pvz.: švinas,  druskos), Pačios lentos yra perdirbamos.
Medzio ir plastiko mišinio terasa galima naudoti ir montuoti pirtyse. Terasos montavimas tokiomis sąlygomis, nesudėtingas, karkasui privaloma naudoti medžio ir plastiko wpc mišinio balkelius